מדוע אנו נחשבים לצרכני חדשות טובים? – חלק 2

posted in: Uncategorized

מקלחונים – למידע, טיול מאורגן להודו

בו את חיינו, חשוב לנו לדעת ולהבין תהליכים שונים כמו שרק אנו יכולים באמת לחוות את מה שקורה במדינה שלנו, הצפייה במהדורות החדשות מחזקת את היכולות שלנו בהבנת המתרחש במדינה ומחזקת את הידע שלנו בפעולות השונות המעניינות ונוגעות לנו ולבני ביתנו.

כאנשים מסוימים, בני "שבט" מסוים, ניחנו בסקרנות ובתחושת חובה של לדעת מה קורה בכדי להרגיש בשליטה ובעניינים מה שמוסיף ומעלה את החשיבות שלנו בצפייה בחדשות ובהתעדכנות.

בלתי אפשרי להתעלם מן העובדה שבאזורינו קיימת מתיחות רבה, וכל רגע הוא רגע בו יכול לקרות משהו, לטוב ולרע, ובמקרה שלנו הגרוע מכול תמיד יכול להתממש, התלקחות בצפון, פגיעה באנשים או בחיילים והתפוצצות המשא ומתן.. אי אפשר לדעת. האזנה לחדשות ברדיו או צפייה בסיכומו של יום יענו על הצורך הטבוע בנו כבר, לשלוט במצב ולהיות בעניינים, כמובן בצורך הכי חשוב, לנשום לרווחה ולישון בשקט כאשר עוד יום עבר לו בשלום.

סיבה נוספת המעסיקה אותנו ומושכת אותנו אל המסך קשורה בכך שאנו חווים שנים של שינויים מהותיים בארץ, בעיקר בשלטון, חוקים לא כתובים נפרצים וסדרי עולם משתנים כאן כל רגע בדרך, בתקווה לעתיד טוב יותר.

This entry was posted on September 21, 2013 at 1:42 am and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.