מדוע אנו נחשבים לצרכני חדשות טובים?

posted in: Uncategorized

למידע נוסף בנושא – בית דין צבאי

מדוע אנו נחשבים לצרכני חדשות טובים?

שאלות רבות מעסיקות את הקיום האנושי ובכל שאלה מכל סוג, תמיד תהיה שאלה נוספת שתתאים, מה בא קודם, הביצה או התרנגולת? ניתן לשאול זאת בכל הקשור לסכסוכים אישיים ולאומיים, בכל הקשור לחינוך ולגידול ילדים, בכל הקשור להתפתחות מחלות ולפתרונות החדשים והמתקדמים ביותר כגון לקיחת דם טבורי ובכל הקשור לכל סוגיה שנעלה. אותה שאלה מטרידה את כולנו ולכן תמיד אנו מחפשים תשובות בעצמנו ובכל קצה חוט אפשרי.

מהדורות החדשות השונות, מספקות לנו הרבה קצוות חוטים והרבה פיסות מידע במטרה לעזור לנו, כמו לעצמם, לחבר את פיסות המידע בכדי להבין מה בא קודם.., ככל שניתן להבין. הכתבים השונים עושים עבודת "קודש" בחיפושיהם אחר האמת, אחר סיפורים ואחר מידע שהוסתר מאיתנו ושמסתירים מאיתנו. העורכים השונים מאגדים את הכתבות ויוצרים שרשרת אירועים לעיננו, הצופים הצרכניים. כמו שאנו שואלים שאלות ומחפשים אחר תשובות ומידע שיעזרו לנו לעשות סדר כך שואלים ומחפשים האנשים שעושים את החדשות. לבסוף כולם אנשים, ואותם מניעים אנושיים שייכים לכולם גם יחד ולא משנה במה עוסקים כמו למשל טכנאי מקררים.

כאנשים שחיים במקום מסוים וכמנהלים

This entry was posted on October 30, 2013 at 1:42 am and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.