חשיבות עריכת התכנים – חלק 2

posted in: Uncategorized

here, מערכות סולאריות

"טעם מתוק" בפה, גם כי הרי בסופו של יום, לא תמיד יש מספיק חומר "חדשותי" כדי למלא מהדורה שלמה, כאן מגיע מיקומם של הכתבות הפחות חשובות, כמו למשל בנושא "עליית המחירים של שמלות הכלה בימינו" או "טיפים לבחירת שמלות כלה" ועד "איפה כדאי לקנות מאפים טובים ומיוחדים"…

הרבה אנשים יעידו כי, דווקא כתבות מסוג זה ישאירו אותם על הערוץ, כיוון שכבר מתחילת המהדורה מגלים לנו מה עומד לפנינו ואיזה כתבות נזכה לראות ולשמוע היום, כך שלפעמים, כלה לעתיד, שרואה חדשות הערב, עלולה למצוא את עצמה רואה כתבה שלא כל כך מעניינת אותה, והיא לא תעביר ערוץ רק כדי לא לפספס את הכתבה על שמלות הכלה, האמורה להיות משודרת לקראת סוף המהדורה.

במונחים של עריכה, זוהי הצלחה, העורך השיג את מבוקשו, הוא משאיר את צופיו מחוברים לתוכן שלו מהתחלה ועד סופו, או לפחות כמה שניתן, וכאן נכנסת חשיבותו של עורך החדשות של ימינו.

היום זוהי כתבה על שמלות כלה, מחר על גיטריסטים בישראל שמנגנים בחו"ל וכל פעם נושא אחר, כך מגדילים את קהל הצופים לאט ובזהירות.

This entry was posted on December 6, 2013 at 1:42 am and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.